SV Weetzen
Aliquip non labore tempor voluptate mollit consectetur qui ut ipsum esse ipsum aute velit dolor.

Unsere Angebote

1. Vorsitzender Ulrich Borchers 05109-64 69 955 ulrich.borchers@web.de 2. Vorsitzender Heiko Schulz 05109-51 39 09 heikoschulz@htp-tel.de 3. Vorsitzender zur Zeit vakant Leiter Rechnungswesen Arne Sylvester 0511-72 10 08 arne.sylvester@freenet.de Schriftführerin Nicole Bichler 01520-56 78 970 n.bichler@gmx.net Festausschuss Eike Harter 05109-69 05 662 harter@abacus-hp.de (erweiterter Vorstand) Mitgliedswart Lothar Weigel 05109-37 80 lothar.weigel@gmx.net Sozialwart Frederik Wilke 05109-56 499 88 frederikwilke@web.de Pressewart Gerd-Volker Weiden 05109-29 44 gv.weiden@gmx.de Sportkurier Eike Harter 05109-69 05 662 harter@abacus-hp.de
SV Weetzen

Unsere Angebote

1. Vorsitzender Ulrich Borchers 05109-64 69 955 ulrich.borchers@web.de 2. Vorsitzender Heiko Schulz 05109-51 39 09 heikoschulz@htp-tel.de 3. Vorsitzender zur Zeit vakant Leiter Rechnungswesen Arne Sylvester 0511-72 10 08 arne.sylvester@freenet.de Schriftführerin Nicole Bichler 01520-56 78 970 n.bichler@gmx.net Festausschuss Eike Harter 05109-69 05 662 harter@abacus-hp.de (erweiterter Vorstand) Mitgliedswart Lothar Weigel 05109-37 80 lothar.weigel@gmx.net Sozialwart Frederik Wilke 05109-56 49 988 frederikwilke@web.de Pressewart Gerd-Volker Weiden 05109-29 44 gv.weiden@htp-tel.de Sportkurier Eike Harter 05109-69 05 662 harter@abacus-hp.de